Wpis

środa, 02 lipca 2014

Nostalgiczne i ekscytujące podróże

Nastał okres letni dla osób pracujących i wakacyjny dla uczniów/studentów. Warto dlatego zastanowić się nad tym jak spędzimy te dni. Ile ludzi na świecie tyle pomysłów jak spędzić czas, abyśmy byli zadowoleni i zapamiętali ten czas na długie lata. Niedawno patronatem nad akcją Autostopem do Włoch był telewizja Polska. Praktycznie żadnym kosztem uczestnicy przemierzyli ponad 1000 kilometrów i na pewno z niezapomnianymi wrażeniami.


Patrząc na podróżników, nachodzi jedna myśl - Trzeba odnaleźć swoją podróż. Nie każdy lubi ryzyko, nie każdy lubi spokój. Warto poczytać książki podróżnicze i zauważyć, że nie jest zawsze kolorowo. Może dlatego dziesiątki tysięcy ludzi woli pojechać do kurortu i nie martwić się niczym oprócz olejku do opalania. Czy taką podróż będziemy pamiętać lata?

Ze swojego doświadczenia, wolę jeden dzień zaplanować zarys podróży, a po drodze i hotelach zmieniać plan. Tak właśnie rok temu zamiast koczować domkach w Rajgrodzie (Podlaskie) wylądowałem w Wilnie. Po prostu ktoś rzucił pomysł "Na Wilno" i bez słowa sprzeciwu pojechaliśmy.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
maja.jaga
Czas publikacji:
środa, 02 lipca 2014 12:40

Polecane wpisy